LÜKS ve KALİTELİ MOBİLYA

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Muttimo Mobilya siteminde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine  ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. muttimo.com’un alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerdeki gelişmelere göre güncellenmektedir.

 

Sistemimizdeki kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, sipariş ve ödeme işlemler, sayfasının tümü Comodo SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünü https:// ile başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli, bir ortamda gerçekleştiğini gösterir.  Bu anahtar  sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenmez. Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için Muttimo mobilya güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda Comodo SSL sertifikası kullanılmaktadır.

 

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görünmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi tarafından erişilmemektedir. SSL sertifikası ile güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama siteminde değerlendirilecek bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

 

Sitemiz üzerinden ve mağazamızda tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturulacak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Muttimo.com bünyesinde yer alan bilgi işlem departmanı  ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Her konuda sorularınız için bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize cumartesi ve Pazar günü dahil her gün 03123500081 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.