LÜKS ve KALİTELİ MOBİLYA

Hakkımızda

Hakkımızda

MUTTİMO MOBİLYA olarak , iç tasarım becerilerimiz, yaratıcılığımız ve istisnai müşteri hizmetleri seviyemizle  haklı olarak gurur duyuyoruz. İç mekan tasarımının yanı sıra, Konut-Ev tasarımı konularında uzmanlaşmış ,yüksek kaliteli lüks mobilya üreticisiyiz. Ahşap, Metal, Cam, Mermer ve Kumaş gibi malzemeleri çok yönlü kullanarak tüm projelerinizi anahtar teslim uygulama hizmetini vermektedir.

 

MUTTİMO MOBİLYA olarak , bugüne kadar Otel , Kafe , Konut , Villa , Restoran ve Hastane gibi büyük ve detaylı projeler gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Üzerinde çalıştığımız her projeyi en ince detayına kadar tasarlayıp , en şık ve en yaratıcı tasarımları en kaliteli şekilde gerçekleştirmek bizim şirket politikamızdır.

 

Yaklaşık olarak 15 yıldır bu piyasanın içinde bulunan kurucumuz Muttalip GÖREN ile birlikte eğitimli ve deneyimli  iç mimar , mimar  ve satış departmanından oluşan ekibimiz ; müşteri odaklı olup, müşteri memnuniyetini temel amaç edinmiştir.

 

Genellikle Luxury ve Art-Deco tarzını benimsemiş olsak ta , üretici kimliğimiz ile müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmekte sınır tanımıyoruz.

 

Müşterilerimizin, tasarımsal olarak özgür oldukları veya ilham almak için yüksek nitelikli tasarımcılarımıza güvendikleri showroom'umuza vardıklarında , nezaketle ve sıcak bir şekilde karşılanacağını garanti ederiz.

 

Tek bir küçük detayın  hayatınızda yaratacağı değişimi biliyoruz, bu nedenle projeniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun MUTTİMO MOBİLYA‘ da  aynı coşku ile karşılanacaksınız.