LÜKS ve KALİTELİ MOBİLYA

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin Tüm il Merkezlerine ve Yakın İlçelerine ÜCRETSİZ Teslimat !
Muttimo Mobilya olarak, ürünlerimizi tüm Ankara bölgesinde ve yakın illerde Kırıkkale,Çankırı,Kırşehir gibi kendi servis araçlarımıza ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Muttimo Mobilya farkı ile tüm ürünlerimiz sigortalı olarak Türkiye’nin tüm illerine ücretsiz teslim edilir. Ürünlerimizin sevkiyatını Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapmaktayız.

*Siparişlerinizin durumu ile ilgili işlemleri sipariş takip menüsünden takip edebilirsiniz.

Ankara İçi Teslimat
Muttimo Mobilya’dan yapacağımız alışverişlerde İstanbul içi teslimatları mızı ürünün stok durumuna göre ortalama 3-15 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ürünlerin kurulumunda teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Ankara Dışı Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Teslimat
500 TL ve üzeri alış verinizde Türkiye’nin bütün il merkezlerine ve yakın ilçelere bina kapı önü teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Ankara dışı teslimatları mızı ortalama 7 ile 20 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Ürünlerimi Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan konusunda uzman nakliye firmaları ile teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Müşteri temsilcilerimiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Müşteri temsilcilerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadirende olsa araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir.

Teslimat Koşulları
Ürünlerimizin teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3. Şahıslar ada yapılabilir. Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.

Emanet Sitemi
Muttimo Mobilya’da müşterilimizin beğendikleri ileri bir tarihte teslim alabilmeleri için emanet sistemi bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünleri talep etmeniz dahilinde biz 2 yıl süre ile emanet depomuzda bekletiyoruz. Ürünlerinizi tarihte 15 gün öncesinde bize bilgi vererek teslim alabilirsiniz.

Kurulum Bilgisi

Ankara içi teslimatlar da fiyat sınırlaması olmaksızın tüm ürünlerimizin kurulumunu teslimatla birlikte aynı gün ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Ankara dışı teslim atlarımız için detaylı kurulum bilgisi buradan alabilirsiniz.

Ürünlerimiz iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Yurtdışı Kargo ve Teslimat
Tüm mobilya modellerimizi yurtdışına sorunuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Ürün satışı yapmış olduğumuz ülkeler:

-Tüm Avrupa ülkeleri ürün teslimat süresi ortalama 25 gündür

-Azerbaycan Gürcistan Özbekistan Türkmenistan teslimat süresi 20 gündür

-K.K.T.C Ortalama ürün teslimat süresi 30 gündür.

-Amerika için ürün teslimat süresi 45 gündür.

Yurtdışı kargo hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiz.