LÜKS ve KALİTELİ MOBİLYA

İki Yıl Garanti

İki Yıl Garanti

Muttimo Mobilya tarafından satışı yapılan tüm mobilyalarımız 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Garanti süresi ürünlerin size teslim tarihinden itibaren başlamaktadır.
Kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Ürünlerin size teslimi ve teslim sonrası montajı konusunda yaşanabilecek tüm sorunlar için müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olmaktadır.

 

Parça Garantisi: Tüm mobilyalarımız size ulaşıp sağlam bir şekilde montajı yapılana kadar sigorta kapsamındadır. Gelen ürününüzün herhangi bir parçasında nakliyeden veya taşımadan kaynaklanan bir problem oluşursa hatalı parçanın ücretsiz olarak değişimi yapılır. Tüm mobilyalarımız de monte olarak üretildiğinden, sorunlu olan parçanın değişimi yapılmaktadır. Yanlış bir parçanın size gönderilmemesi için telefonunuzla bile çekebileceğiniz bir kaç fotoğrafı destek@muttimo.com adresine ulaşmanız gerekmektedir.

 

Mekanik Garantisi: Ürünlerimizde kullanılan tüm mekanik parçalar (menteşe, ray sitemi, atak mekanizması gibi) 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

 

Servis Garantisi: Ürününüzün garanti süresi içerisinde oluşabilecek ve parça değişimi ile giderilmeyen sorunlar, üretici firmaların yetkili servisi tarafından giderilmektedir. Servis kaydınızı detek@muttimo.com adresinden oluşturabilirsiniz.

 

Montaj Garantisi: Muttimo Mobilya; müşterilerimizin almış olduğu ürünleri uzun yıllar severek sorunsuzca kullanılabilmesi için montaj garantini vermektedir. Müşterilerimizin ürünlerinin montajını Mobilya tarafından ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

 

7/24 Destek: Size sunduğumuz her ürün ve hizmet için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olabilmek için 7/24 çalışıyoruz.

 

Bize tüm irtibat numaralarımızdan ulaşabilir ve www.muttimo.com  adresinden tüm taleplerinizi iletebilrisiniz.